KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7357429

nr 735 7429

Gerald Steffe

(f. 1939), Sverige

Etsningar, 2 st, Gerhard Steffe, signerade & numrerade, motivets mått: 10x10 resp, diameter: 20

Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 januari 2012
kl 17:20:28

16/1 21:47:27 1      Vinnande bud

Gerald Steffe

Läs mer om Gerald Steffe